19.11.2017
Betija, Elizabete, Liza, Līze
  Ziņas / Sports
Aicina pieteikt pretendentus konkursam „Rīgas sporta laureāts 2017” 07.11.2017 16:08 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina pieteikt pretendentus konkursam „Rīgas sporta laureāts”, lai izvērtētu un apbalvotu labākos galvaspilsētas sportistus, sporta komandas un trenerus par augstiem sasniegumiem un teicamiem rezultātiem sportā.

Sporta laureāta pretendentus var pieteikt sporta biedrības un nodibinājumi, kā arī sporta izglītības iestādes un organizācijas, kuras savu darbību veic Rīgā. Konkursā tiks noteiktas vairākas nominācijas: „Rīgas labākais sportists”, „Rīgas labākā sportiste”, „Rīgas labākais sportists ar īpašām vajadzībām”, „Rīgas labākā sporta spēļu komanda”, „Rīgas labākā komanda individuālajos sporta veidos”, „Rīgas labākais treneris”, „Gada notikums sportā”, „Sporto visi kopā”, kā arī „Uzlecošā zvaigzne sportā” un nominācija „Par mūža ieguldījumu sportā”.

Nominācijai „Sporto visi kopā” savus pretendentus var izvirzīt ne tikai sporta organizācijas, bet arī jebkurš Rīgas iedzīvotājs.

Konkursa balvu pasniegšanas ceremonija notiks šā gada 8. decembrī plkst.18.00 pasākumu centrā „Kino Splendid Palace”.

Pieteikumi konkursam jāiesniedz RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā (Kr. Valdemāra ielā 5) līdz 23. novembra plkst. 15.00.

Savukārt Rīgas iedzīvotāji pieteikumus nominācijai „Sporto visi kopā” var iesniegt gan RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā (Kr. Valdemāra ielā 5), gan nosūtot aizpildītu pieteikumu uz e-pastu: iksd.sportjaun@riga.lv. Pieteikumi jāiesniedz līdz 23. novembra plkst. 15.00.

Papildinformācija: Gatis Ratnieks – RD IKSD Sporta un jaunatnes pārvaldes Sporta nodaļas galvenais speciālists-eksperts, tālr.:  67037247; mob. tālr.: 29419572; e-pasts: gatis.ratnieks@riga.lv

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – RD IKSD sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr.: 67026838; mob.: 26708034; e-pasts: indra.vilde@riga.lv

Izvēlētas Rīgas galvenās Ziemassvētku egles