20.01.2018
Alģis, Aļģirds, Oļģerts, Orests
  Ziņas / Pilsētā un sabiedrībā
Seminārā Rīgā diskutēs par datu centru produktiem un pakalpojumiem 30.10.2017 12:40 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
8. novembrī Rīgas domē (Rātslaukums 1), IT nozares eksperti, Latvijas lielo pilsētu pašvaldību un valsts sektora pārstāvji dalīsies pieredzē un apspriedīs dažādus aspektus par datu centru produktu un pakalpojumu energoefektivitāti un ilgtspējību.

Pasākums tiek organizēts EURECA projekta ietvaros, kas tiek realizēts kopš 2015. gada Lielbritānijas, Īrijas, Nīderlandes un Vācijas konsorcija sastāvā, veicot pētījumus vairāk nekā 200 publiskā sektora datu centros visā Eiropā, pierādot publiskā sektora nozīmi zaļākas un efektīvākas nozares un sabiedrības veicināšanai.
Pasākumu apmeklēs Latvijas lielo pilsētu pašvaldību un valsts sektora IT vadītāji, IKT vadītāji, politikas veidotāji, enerģijas pārvaldītāji, datu centru vadītāji un iepirkumu speciālisti.
Plašāka informācija par pasākuma programmu un mērķiem pieejama pielikumā:

Rīgā atklāj Latvijas valsts simtgadei veltītu vides mākslas objektu „Goda vārti”