23.10.2017
Daina, Dainida, Dainis
  Ziņas / Rīga pasaulē
“Live Rīga” reklāmas video iegūst divas zelta godalgas starptautiskā festivālā Kannās 02.10.2017 13:15 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
“Live Rīga” veidotā reklāmas video sērija “Insider’s guide in Riga” jeb Rīga rīdzinieka acīm ieguvusi divas zelta godalgas jeb zelta delfīnu starptautiskajā festivālā “Cannes Corporate Media&TV Awards”.

Godalga saņemta kategorijā “Labākā tūrisma filma” un “Labākās īsfilmas un sociālo mediju video”. Kopumā festivālā tika iesniegtas vairāk nekā 1000 filmu no 40 valstīm.

Konkursam tika iesniegtas piecas īsfilmas – “Dodies ceļojumā ar taksistu”, “Skolotājas norādes”, “Mācītāja ceļš”, “Sieviešu blogera pieturvietas”, “Mežonīgais piedzīvojums ar senioru”. Filmas izstrādātās sadarbībā ar aģentūru “DDB Latvia”, un to producents ir Jānis Nords.

“Katrs no šiem ceļojumiem pilsētas viesiem ļauj iepazīt, cik daudzpusīga ir Rīga – lai arī šo rīdzinieku ceļi var krustoties, tomēr katram no viņiem ir sava, citāda Rīga,” stāsta “Live Rīga” vadītāja Vita Jermoloviča.

“Cannes Corporate Media&TV Award” ir vienīgais korporatīvo filmu festivāls. Tajā ik gadu apbalvo pasaules labākās korporatīvās filmas, tiešsaistes un televīzijas video. Starptautiskajā konkursā savus darbus var iesniegt filmu producenti, klienti, aģentūras, televīzijas, kā arī studenti. Festivāls ir viens no populārākajiem savas nozares pasākumiem, pateicoties lielajam dalībnieku skaitam, inovatīvajiem un kvalitatīvajiem darbiem, prestižajiem dalībniekiem un prominentajiem žūrijas locekļiem (“Oskara” un “Emmy” balvu ieguvēji), kā arī dalībvalstīm no visiem pieciem kontinentiem.

Papildu informācija: Anna Blaua, RTAB sabiedrisko attiecību projektu vadītāja,
anna.blaua@liveriga.lv, tālr.: 28442636, www.LiveRiga.com

Informāciju sagatavoja: Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore Agnese Siliņa, tālr.67026104, e-pasts: Agnese.Silina@riga.lv

Svinīgi atklāо restaurēto Brīvības pieminekli