23.10.2017
Daina, Dainida, Dainis
  Ziņas / Rīgas domē
Pasniegs “Zelta pildspalvu” labākajiem Rīgas skolotājiem un “Zelta stipendijas” izcilākajiem skolēniem 06.10.2017 10:30 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Pirmdien, 9. oktobrī, plkst. 16.00 Rīgas Melngalvju namā (Rātslaukums 7) Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs pasniegs balvas „Zelta pildspalvas” Rīgas labākajiem skolotājiem un pašvaldības stipendijas – izcilākajiem skolēniem. Pasākumā piedalīsies Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktors Guntis Helmanis, pedagogi, skolu absolventi un izglītības iestāžu vadītāji.

Šogad balvu pasniegšanas ceremonijā īpašu programmu kā sveicienu skolotājiem un skolēniem sagatavojis jaundibinātais vokālais ansamblis “Daile”, kas izpildīs dziesmas, kuras jau 30 gadus neviens nav dziedājis. Ansambļa sastāvā tenori Edgars Linde, Mārcis Kārkliņš, Gints Kronbergs, Eižens Leimans, baritoni Zigfrīds Muktupāvels, Ivars Cinkuss, basi Andis Kielbickis, Rihards Rudzītis un koncertmeistars Raimonds Petrauskis.

Jau tradicionāli rudenī Rīgas pašvaldība sumina labākos skolu pedagogus un izcilākos Rīgas skolu absolventus. Balvu „Zelta pildspalva” pasniedz pedagogiem, lai izteiktu atzinību par radošu, inovatīvu un profesionālu pedagoģisko darbu, kā arī par ieguldījumu skolēnu izglītošanā un audzināšanā. Līdz ar „Zelta pildspalvu” 15 Rīgas pedagogi saņems arī naudas balvu.

Savukārt Rīgas domes „Zelta stipendijas” 1138.30 eiro apmērā piešķir skolēniem par izcilām zināšanām un augstiem sasniegumiem pilsētas, valsts un starptautiskās mācību priekšmetu olimpiādēs un zinātniski pētniecisko darbu konkursos. Šogad „Zelta stipendiju” saņems 20 Rīgas labākie skolu absolventi.

Pasākumu organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Papildinformācija: Zane Doniņa – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Izglītības pārvaldes Vispārējās izglītības skolu nodaļas galvenā speciāliste, tālr. 67181395.

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta  sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr. 67026838, mob. 26708034.

Svinīgi atklāо restaurēto Brīvības pieminekli