23.10.2017
Daina, Dainida, Dainis
  Ziņas / Rīgas domē
Pabeigti šogad Rīgā plānotie iekškvartālu remonti; domes vadība apmeklēs vienu no Pļavnieku pagalmiem 09.10.2017 14:36 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Rīgā ir pabeigti šogad plānotie iekškvartālu piebraucamo ceļu un pagalmu atjaunošanas darbi. Otrdien, 10.oktobrī, plkst. 11.00 Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs un citas pašvaldības amatpersonas apmeklēs kvartālu Pļavniekos starp A.Deglava, Ulbrokas, Akadēmiķa Mstislava Keldiša un Andreja Saharova ielām, lai pārliecinātos par paveikto darbu kvalitāti (5.oktobrī minētais pasākums tika atcelts).

Pasākuma dalībnieku pulcēšanās pagalmā pie nama Dravnieku ielā 7. Pasākumā aicināti piedalīties plašsaziņas līdzekļu pārstāvji. Līdz plkst. 10.30 pie Rātsnama (RTU) pusē gaidīs mikroautobuss.

Šogad iekškvartālu remonti kopumā noritēja 15 Rīgas apkaimēs, tostarp Ķengaragā, Pļavniekos, Purvciemā, Imantā, Iļģuciemā, Juglā un citur, nodrošinot atjaunotu piebraucamo ceļu izbūvi apmēram 80 adresēs. Šogad šiem mērķiem Rīgas domes bija atvēlējuši četrus miljonus eiro. Iekšpagalmu ielas tiek gan asfaltētas, gan bruģētas.

Kā ziņots, 2012. gadā Rīgas dome sāka īstenot apjomīgu pilsētas iekškvartālu sakārtošanas programmu. Tā turpināsies līdz tiks izremontēti visi iekšpagalmi, kur pašvaldība, atbilstoši normatīvajām prasībām, drīkst ieguldīt savus līdzekļus. Kopumā šiem mērķiem kopš programmas sākšanas pašvaldība atvēlējuši vairāk nekā 25 miljonus eiro.

Pēdējos gados paveikto iekšpagalmu sakārtošanas jomā var apskatīt kartē http://arcg.is/1JfF9w0, kura  atrodama arī Rīgas domes interneta vietnē www.riga.lv

Informāciju sagatavoja Uģis Vidauskis, t. 67 105 908

Svinīgi atklāо restaurēto Brīvības pieminekli