18.11.2017
Aleksandrs, Doloresa
  Ziņas / Rīga pasaulē
Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs dosies uz Stokholmu 13.01.2017 13:24 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Pirmdien, 16.janvārī Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs atradīsies darba vizītē Stokholmā, lai tiktos ar Stokholmas (Zviedrija) mēri Karīnu Vangordu (Karin Wanngård). Amatpersonas pārrunās Eiropas pilsētu politiku, enerģijas efektivitātes, viedo pilsētu un inovāciju jautājumus.

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs apmeklēs arī Zviedrijas parlamentu un tiksies ar Zviedrijas parlamenta Ārlietu komitejas locekli, Ziemeļvalstu izaugsmes un attīstības komitejas priekšsēdētāju Piri Niemi (Pyry Niemi) un Zviedrijas sociāldemokrātiskas partijas valdes locekli, vecāko deputātu Konstitūcijas komitejā, Sörmland reģiona sociāldemokrātiskas partijas vadītāju Hansu Ekstrēmu (Hans Ekström).

Pirmdien ieplānota arī Nila Ušakova tikšanās ar Zviedrijas Premjerministra Valsts sekretāru Starptautiskajos un ES jautājumos un bijušo sociāldemokrātiskas partijas štāba priekšnieku Hansu Dālgrēnu (Hans Dahlgren) un Premjerministra politisko padomnieku Paulu Karvaljo Olovsonu (Paul Carvalho Olovsson).

Informāciju sagatavoja: Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore Agnese Siliņa, tālr.67026104, e-pasts: Agnese.Silina@riga.lv

Izvēlētas Rīgas galvenās Ziemassvētku egles