Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
25.07.2017
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Jēkabs, Žaklīna
Valūtas kursi
GBP: 0,8935
RUB: 69,8567
USD: 1,1648
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Rīga pasaulē  
Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs dosies uz Stokholmu 13.01.2017 13:24 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Pirmdien, 16.janvārī Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs atradīsies darba vizītē Stokholmā, lai tiktos ar Stokholmas (Zviedrija) mēri Karīnu Vangordu (Karin Wanngård). Amatpersonas pārrunās Eiropas pilsētu politiku, enerģijas efektivitātes, viedo pilsētu un inovāciju jautājumus.

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs apmeklēs arī Zviedrijas parlamentu un tiksies ar Zviedrijas parlamenta Ārlietu komitejas locekli, Ziemeļvalstu izaugsmes un attīstības komitejas priekšsēdētāju Piri Niemi (Pyry Niemi) un Zviedrijas sociāldemokrātiskas partijas valdes locekli, vecāko deputātu Konstitūcijas komitejā, Sörmland reģiona sociāldemokrātiskas partijas vadītāju Hansu Ekstrēmu (Hans Ekström).

Pirmdien ieplānota arī Nila Ušakova tikšanās ar Zviedrijas Premjerministra Valsts sekretāru Starptautiskajos un ES jautājumos un bijušo sociāldemokrātiskas partijas štāba priekšnieku Hansu Dālgrēnu (Hans Dahlgren) un Premjerministra politisko padomnieku Paulu Karvaljo Olovsonu (Paul Carvalho Olovsson).


Informāciju sagatavoja: Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore Agnese Siliņa, tālr.67026104, e-pasts: Agnese.Silina@riga.lv


Iepazīstas ar būvniecības darbu gaitu topošajā Centra sporta kvartālā
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi