25.04.2017
Bārbala, Līksma
  Ziņas / Pilsētā un sabiedrībā
Naktī uzsāks sniega izvešanu no Rīgas ielām, Vecrīgas, sabiedriskā transporta pieturvietām un veloceļiem 05.01.2017 16:48 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Rīgas domes Satiksmes departaments vērš uzmanību, ka nakts stundās uzsāks sniega izvešanu no Rīgas ielām, kur tas traucē transporta un gājēju kustībai, kā arī Vecrīgas, sabiedriskā transporta pieturvietām un veloceļiem.

Naktī uz piektdienu sniegs tiks izvests no:
 Vecrīgas;
 Tuneļiem (Stockmann, Gogoļa ielas, Stacijas laukuma)
 Velojoslām (Elizabetes iela, Dzirnavu iela, Barona iela)
 Elizabetes ielas posmā no Eksporta ielas līdz Krišjāņa Valdemāra ielai;
 Kalnciema ielas posmā no Satiksmes pārvada līdz Slokas ielai;
 Slokas ielas posmā no Grīna bulvāra līdz Konsula ielai;
 Brīvības ielas vietējās satiksmes joslu;
 Sabiedriskā transporta pieturvietām, kur tiek traucēta pasažieru kustība

Satiksmes departaments aicina autovadītājus un iedzīvotājus ar izpratni izturēties pret nakts darbiem, kā arī padomāt par automašīnu novietošanas iespējām tā, lai netiktu apgrūtināts ziemas tehnikas darbs.

Tāpat atgādinām par transporta līdzekļu īpašnieku atbildību, novietojot transportlīdzekļus stāvēšanai uz ielām vai pagalmos ilgāk par trim diennaktīm, nodrošināt teritorijas attīrīšanu no sniega ap transportlīdzekli tādā mērā, lai netiktu traucēta gājēju un transporta satiksme, kā arī ielu un piebraucamo ceļu kopšana ar mehāniskajiem līdzekļiem.

Informāciju sagatavoja:
Una Ahuna-Ozola
Rīgas domes Satiksmes departamenta komunikācijas speciāliste
Tālr. 67012754

Apskata Rīgas veselības centra filiāles “Iļģuciems” atjaunoto ēku