Klementīne, Raimonda, Raina, Tāle
  Ziņas / Rīgas domē
N.Ušakovs ticies ar ASV senatoriem 29.12.2016 15:28 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs šorīt  tikās ar ASV senatoriem Džonu Makeinu (John McCain), Lindsiju Greiemu (Lindsey Graham) un Eimiju Klobušāru (Amy Klobuchar).
Darba brokastīs ar senatoriem, kuri bija  ieradušies vizītē Latvijas galvaspilsētā, tika pārrunāti  daudzi aktuāli jautājumi. “Tā bija ļoti auglīga domu apmaiņa par plašu tēmu loku – sākot no politikas līdz sociālo mediju lomai mūsdienu pasaulē”, norāda N.Ušakovs.

Pārbauda Lucavsalas ielas pārbūves darbus