25.04.2017
Bārbala, Līksma
  Ziņas / Uzņēmējdarbība
Paziņos Rīgas domes un “Swedbank” grantu programmas „ATSPĒRIENS” konkursa laureātus 24.11.2016 13:14 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Pirmdien, 28.novembrī, plkst.11 Rīgas domes 5.stāva foajē tiks sveikti Rīgas domes un “Swedbank” grantu programmas “Atspēriens” šā gada rudens konkursa uzvarētāji.

Pasākumā varēs uzzināt, kuras no 74 konkursā pieteiktajām biznesa idejām saņems finansiālu atbalstu līdz pat 15 000 eiro apmērā uzņēmējdarbības attīstībai, kā arī citām atbalsta iespējām jaunajiem uzņēmējiem.
Pasākumā piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, “Swedbank” valdes priekšsēdētājs Reinis Rubenis un Attīstības finanšu institūcijas “Altum” valdes locekle Inese Zīle.
Kopš 2009.gada grantu programmai pieteikušies 1575 dalībnieki, no kuriem 132 saņēmuši atbalstu vairāk nekā miljons eiro apmērā. Rīgas domes un “Swedbank” grantu jaunie uzņēmēji var izmantot specifiskas tehnikas un licenču iegādei, grāmatvedības un jurista-konsultanta pakalpojumu apmaksai, interneta mājas lapas izstrādei, mārketinga materiālu izveidei, telpu īrei, kā arī citu biznesa izmaksu segšanai.

“Atspēriena” aktualitātēm iespējams sekot līdzi mājas lapā www.atsperiens.lv vai  sociālajā vietnē Twitter – kontā @Atsperiens vai Facebook (Grantu programma “Atspēriens”) vai Swedbank uzņēmumu tīklā www.businessnetwork.lv.

Papildu informācija:

Mārtiņš Lācis
Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta
Projektu vadības pārvaldes Investīciju nodaļas galvenais projektu vadītājs
Tālr. 67012874
E-pasts: martins.lacis@riga.lv