Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
29.05.2020
Palīdzības sistēma
Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
Vārda dienas svin:
Maksis, Raivis, Raivo, Maksims
Valūtas kursi
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas  
Kategorija : Rīgas domē
Rīgas pašvaldība pateicas uzņēmumiem un organizācijām par atbalstu sociālajai sistēmai ārkārtējās situācijas laikā
Trešdien, 27. maijā, Rīgas domes pagaidu administrācijas vadītājs Edvīns Balševics un Labklājības departamenta direktore Irēna Kondrāte svinīgā pasākumā Rātsnamā sirsnīgi pateicās uzņēmumu un organizāciju pārstāvjiem par sniegto ieguldījumu, atsaucību un atbalstu pašvaldības sociālajai sistēmai ārkārtējās situācijas laikā.

27.05.2020 15:57 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Īstenojot Rīgas izglītības iestāžu tīkla pilnveidošanas plānu, būs izmaiņas vairākās izglītības iestādēs
Lai veicinātu izglītības kvalitātes paaugstināšanu skolās, kā arī vienlaikus nodrošinātu konkurētspējīgu atalgojumu pedagogiem, Rīgas pašvaldībā būs izmaiņas vairākās vispārējās izglītības iestādēs. Tostarp paredzēta vairāku skolu nosaukuma maiņa, valsts ģimnāzijas statusa piešķiršana, kā arī vienas skolas slēgšana.

27.05.2020 10:55 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Rīgas domē pateiksies uzņēmumiem un organizācijām par atbalstu pašvaldības sociālajai sistēmai ārkārtējās situācijas laikā

Trešdien, 27. maijā, plkst. 10.00 Rīgas dome un Labklājības departaments ir aicinājis uzņēmumu un organizāciju pārstāvjus uz svinīgu pasākumu Rātsnama 5. stāvā, lai teiktu viņiem sirsnīgu paldies par sniegto ieguldījumu, atsaucību un atbalstu pašvaldības sociālajai sistēmai ārkārtējās situācijas laikā.


26.05.2020 12:03 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Veiktas izmaiņas SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” valdē
Piektdien, 22.maijā, ārkārtas dalībnieku sapulcē SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) valdes locekļi sniedza papildus informāciju par ārējā neatkarīgā auditora ziņojumā konstatēto. Dalībnieku sapulce, ņemot vērā auditora ieteikumus, samazināja valdes locekļu skaitu līdz trim. Darbu valdē neturpinās Ernests Saulītis un Una Skrastiņa. Darbā valdē ir iecelta Elita Turka. Lai nodrošinātu auditā konstatēto ieteikumu ieviešanu un nodrošinātu ilgtermiņa stabilu uzņēmuma vadību, nekavējoties tiks uzsākts valdes locekļu amatu kandidātu atlases nominācijas process.

23.05.2020 10:45 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Mēnesi pirms līgumā noteiktā termiņa ekspluatācijā nodod Mežaparka Lielās estrādes būvniecības B posma pirmās kārtas darbus
Ceturtdien, 21. maijā, Būvniecības valsts kontroles birojs pieņēma ekspluatācijā Mežaparka Lielās estrādes B posma pirmās kārtas būvniecības darbus, kuru rezultātā ir izbūvēta jaunā estrādes ēka un kupols, kā arī tai pieguļošā infrastruktūra – apsardzes objekts,  inženiertehniskās sistēmas, apkārtesošo ceļu izbūve un veikti teritorijas labiekārtošanas darbi. 

21.05.2020 14:53 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Izsludināts iepirkums par Mežaparka Lielās estrādes noslēdzošajiem pārbūves darbiem
Rīgas domes Īpašuma departaments ir izsludinājis iepirkumu par Mežaparka Lielās estrādes (Ostas prospektā 11, Rīgā) noslēdzošiem pārbūves darbiem jeb projekta būvniecības kārtu B2. Iepirkuma izsludināšana šajā laikā kļuva iespējama, pateicoties pašvaldības pagaidu administrācijas efektīvai un ātrai rīcībai, panākot vienošanos par aizņēmumu Valsts kasē. Tādējādi Mežaparka lielās estrādes pārbūves darbus paredzēts pabeigt ātrāk nekā sākotnēji plānots.

21.05.2020 10:17 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Līgumus par sadzīves atkritumu izvešanu Rīgā noslēguši apmēram 80% klientu; pakalpojumu nodrošinās visiem rīdziniekiem
Noteiktajā termiņā jaunus līgumus par sadzīves atkritumu izvešanu Rīgā noslēguši apmēram 80 % klientu, kas, ņemot vērā sarežģīto situāciju valstī, vērtējams kā ļoti labs rādītājs, šodien secināja Rīgas domes Mājokļu un vides departaments un atkritumu apsaimniekošanas operatori. Tā kā daļa līgumu šobrīd atrodas apstrādes  procesā, tad gaidāms, ka tuvākajās dienās noslēgto līgumu skaits būtiski palielināsies.  Kā ziņots, sākot ar trešdienu, 20. maiju, Rīgā stājusies spēkā jauna atkritumu apsaimniekošanas kārtība.

20.05.2020 10:11 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Izsludināta pieteikšanās uz padomes locekļu amatiem Rīgas pašvaldības kapitālsabiedrībās SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” un SIA “Rīgas ūdens”
SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” un SIA “Rīgas ūdens” padomes locekļa amatu kandidātu atlases komisija ir izsludinājusi pieteikšanos uz padomes locekļa amata konkursiem un apstiprinājusi kandidātiem izvirzāmās prasības.  Katrā kapitālsabiedrības padomē darbosies trīs padomes locekļi. Kandidāti uz amatiem var pieteikties līdz 2020.gada 8.jūnijam.

19.05.2020 14:08 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Ielūdzam medijus uz video brīfingu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Rīgā
Trešdien, 20. maijā, plkst. 8.30 Rīgas domes Mājokļu un vides departaments un atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniedzēji video brīfingā informēs pašvaldības pagaidu administrāciju par aktuālo situāciju atkritumu apsaimniekošanas līgumu slēgšanā un turpmāko atkritumu izvešanas kārtību.

19.05.2020 11:16 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Izsludinās “Rīgas filmu fonda” līdzfinansējuma konkursu ārvalstu filmu uzņemšanai
Pirmdien, 18.maijā, notika līdzfinansējuma programmas “Rīgas filmu fonds” ārvalstu filmu uzņemšanai Rīgā konkursa vērtēšanas komisijas sanāksme, kurā apstiprināja 2020. gada konkursa nolikumu, paredzot izsludināt konkursa pieteikumu pieņemšanu no šī gada 1. jūnija. Rezultātus plānots paziņot jūlijā.

19.05.2020 08:47 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Rīgas domes kapitālsabiedrības publisko anonimizētus audita ziņojumus
Edvīns Balševics: Pagaidu administrācija nepieņems lēmumu par pašvaldības līdzdalības izbeigšanu “Rīgas namu pārvaldniekā”
Rīgas pagaidu administrācija informē Saeimas deputātus par savu darbu
Atsevišķām iedzīvotāju grupām atjauno atlaides Rīgas sabiedriskajā transportā
Saīsinās Rīgas pašvaldības krīzes komunikācijas informatīvā tālruņa darba laiku
No 13.maija darbu klātienē atsāks Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centri
Rīgas pašvaldības iestāžu un uzņēmumu darbs ārkārtējās situācijas laikā
Rīgas pašvaldības iestādēs pārtraukta apmeklētāju pieņemšana klātienē; noteikti dažādi ierobežojumi
Rīgā atvieglo ielu tirdzniecību un vasaras kafejnīcu izveidošanu
Ārkārtas situācijas laikā Rīgas pašvaldība sniegs atbalstu izglītības iestāžu sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniedzējiem

Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi