Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
25.09.2017
Palīdzības sistēma
Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
Vārda dienas svin:
Rauls, Rodrigo
Valūtas kursi
GBP: 0,8816
RUB: 68,8885
USD: 1,1961
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas  
Kategorija : Pilsētā un sabiedrībā
NVO nams svin četru gadu darbības jubileju
Ar svētku koncertu ceturtdien, 28. septembrī, Rīgas NVO namā (Ieriķu ielā 43A) tiks atzīmēta tā četru gadu darbības jubileja. Sarīkojums sāksies plkst. 16.00, un tā gaitā klātesošie gūs arī ieskatu NVO nama līdzšinējā darbībā, nozīmīgākajos pasākumos un nākotnes iecerēs.

19.09.2017 15:20 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
„Rīgas namu pārvaldnieks” lietavu dēļ saņēmis gandrīz 700 pieteikumu
SIA „Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) sanitārtehniķi, jumiķi un citi speciālisti 18. septembrī strādāja līdz pat plkst. 24.00 naktī, operatīvi reaģējot uz nepilniem 700 pieteikumiem, kas tika saņemti no dzīvojamo māju iedzīvotājiem saistībā ar lietavām. Līdz pusnaktij apsekošanas un appludināšanas situāciju lokalizēšana nekavējoties veikta 90% gadījumu, kā arī 19. septembrī atsevišķās vietās darbi turpinās.

19.09.2017 14:44 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Rīgā notiks tradicionālais Miķeļdienas gadatirgus Doma laukumā
Rīgā tradicionāli ražas svētkus atzīmē ar Miķeļdienas gadatirgu Doma laukumā, kas šogad notiks 23. septembrī no plkst. 9.00 līdz 17.00, kad tirgus apmeklētājiem būs iespēja iegādāties rudens veltes, amatnieku meistardarbus, kā arī baudīt kultūras programmu.

19.09.2017 10:45 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Centra sporta kvartāla atklāšanas svētkus apmeklēja vairāk kā 12 000 rīdzinieku
Sestdien, 16. septembrī, ar dažāda veida sportiskām aktivitātēm un muzikāliem priekšnesumiem tika atklāts Centra sporta kvartāls, kas izveidots Krišjāņa Barona ielā 116a (bijušā LU stadiona teritorijā). Svētkos kopumā apmeklēja vairāk kā 12 000 rīdzinieku.

18.09.2017 10:40 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Aicinām uz Centra sporta kvartāla atklāšanas svētkiem
Sestdien, 16. septembrī, no plkst.12.00 ar dažāda veida sportiskām aktivitātēm un muzikāliem priekšnesumiem notiks Centra sporta kvartāla, kas izveidots Krišjāņa Barona ielā 116a (bijušā LU stadiona teritorijā), atklāšanas svētki. Tajos piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas priekšsēdētājs Oļegs Burovs, Rīgas Centra humanitārās vidusskolas direktore Ineta Rudzīte, SIA „Jūrmalas Mežaparki” ģenerālmenedžeris Mārtiņš Čuda, Francijas uzņēmuma „Proludic” īpašnieki Denis Le Poupons (Denis Le Poupon) un Filips Le Poupons (Philippe Le Poupon), „LNK Group” padomes priekšsēdētājs Aleksandrs Milovs un „LNK Industries” valdes priekšsēdētājs Artjoms Milovs. Pasākumā aicināti piedalīties Latvijas Volejbola federācijas, Latvijas Futbola federācijas, kā arī citu sporta federāciju pārstāvji.

15.09.2017 10:58 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Nedēļas nogalē notiks Centra sporta kvartāla atklāšanas svētki
Sestdien, 16. septembrī, no plkst.12.00 ar dažāda veida sportiskām aktivitātēm un muzikāliem priekšnesumiem notiks Centra sporta kvartāla, kas izveidots Krišjāņa Barona ielā 116a (bijušā LU stadiona teritorijā), atklāšanas svētki. Tajos piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas priekšsēdētājs Oļegs Burovs, Rīgas Centra humanitārās vidusskolas direktora Ineta Rudzīte, SIA „Jūrmalas Mežaparki” ģenerālmenedžeris Mārtiņš Čuda, Francijas uzņēmuma „Proludic” īpašnieki Denis Le Poupons (Denis Le Poupon) un Filips Le Poupons (Philippe Le Poupon), „LNK Group” padomes priekšsēdētājs Aleksandrs Milovs un „LNK Industries” valdes priekšsēdētājs Artjoms Milovs. Pasākumā aicināti piedalīties Latvijas Volejbola federācijas, Latvijas futbola federācijas, kā arī citu sporta federāciju pārstāvji.

12.09.2017 14:06 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Rīgā pamazām sākas apkures sezona
Atsaucoties uz klientu pieprasījumiem, AS „Rīgas siltums” pamazām uzsāk apkures sezonu. Šobrīd apkure ir pieslēgta jau 10 ēkām, kas izmanto uzņēmuma piegādāto siltumenerģiju. Apkuri pieprasījušas astoņas iestādes, to vidū, septiņas ir izglītības iestādes un divu dzīvojamo namu iedzīvotāji.

12.09.2017 10:33 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Mežaparka Lielās estrādes pārbūves laikā mainīti autotransporta un parka apmeklētāju pārvietošanās maršruti
Turpinoties Mežaparka Lielās estrādes pārbūves pirmās kārtas būvdarbiem, līdz šā gada 1. novembrim kultūras un atpūtas parka teritorijā Ostas prospektā tiks veikta kanalizācijas maģistrālā vada izbūve. Tāpēc autotransporta un parka apmeklētāju pārvietošanās drošības nolūkā ir mainīti piebraucamo ceļu maršruti Mežaparka teritorijā. Autotransportam Mežaparkā būs atļauts iebraukt tikai pa jaunuzbūvēto ceļu no Viestura prospekta puses.

07.09.2017 11:23 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
„Rīgas Skolēnu pilī” notiks Atvērto durvju diena
Bērnu un jauniešu centrs „Rīgas Skolēnu pils” (K. Barona ielā 99) aicina bērnus un viņu vecākus otrdien, 5. septembrī, no plkst. 14.00 līdz 19.00 apmeklēt Atvērto durvju dienu. Tajā apmeklētāji varēs iepazīties ar vairāk nekā 60 pulciņiem, piedalīties spēlēs, iziet sporta tūrisma šķēršļu joslu, noskatīties priekšnesumus, konsultēties ar skolotājiem un izvēlēties sev piemērotāko pulciņu.

04.09.2017 14:04 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Rīdziniekus aicina uz bezmaksas vingrošanas nodarbībām svaigā gaisā
Rīgas domes Labklājības departaments īsteno projektu „Mēs par veselīgu Rīgu!”, piedāvājot svaigā gaisā bezmaksas vingrošanas nodarbības. Tās būs pieejamas dažāda vecuma iedzīvotājiem, nodrošinot viņu fiziskās veselības uzlabošanos.

01.09.2017 14:51 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
34 Rīgas skolas uzsāks īstenot projektu „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai”
Atjauno ātruma ierobežojumus pie izglītības iestādēm
Brīvības ielas siltumtrases remontdarbi tuvojas noslēgumam
Vērmanes dārzā bērni un jaunieši aicināti uz svētkiem „Nāc un piedalies”
Augusta beigās Rīgā, Cesvaines ielā notiks civilās aizsardzības mācības
„Rīgas svētkus 2017” apmeklēja vairāk nekā 200 000 cilvēku
Rīgas svētkos sveikts rekordliels Zelta kāzu jubilāru skaits
Rīgas svētki turpinās ar operešu mūzikas koncertu, Viduslaiku tirgu, bērnu izklaidēm, kultūras un sporta pasākumiem
Rīgas svētku otrajā dienā daudzveidīgs kultūras un sporta pasākumu klāsts un svētku uguņošana
Svētdien „Rīgas svētkos 2017” uz Daugavmalu īpaši aicinātas ģimenes ar bērniem

Eiropas mēru samits
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi