Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
19.08.2019
Palīdzības sistēma
Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
Vārda dienas svin:
Imanta, Melānija
Valūtas kursi
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas  
Kategorija : Sports
Ķīšezerā notiks burāšanas sacensības
Sestdien, 17. augustā, Ķīšezerā notiks gadskārtējās starptautiskās sacensības burāšanā match race formātā „Baltic Sail Nations Cup 2019”. Sacensības notiks devīto reizi, un tajās piedalīsies komandas no Rostokas, Ščecinas, Klaipēdas un Rīgas.

15.08.2019 13:48 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Pirmo reizi Rīgā notiks „Drosmes skrējiens”
24. augustā Rīgā pirmo reizi norisināsies „Drosmes skrējiens”, kas ir piedzīvojumu un šķēršļu pasākums, kurš aicina 7 vai 14 km trasē doties gan individuālos skrējējus, gan komandas. Skrējiena sērijas kopvērtējuma punktus jau ir ieguvuši skrējēji Ikšķiles un Cēsu posmos. Kopvērtējumā tiek ņemti vērā trīs labākie rezultāti no četriem posmiem. Noslēguma posmā Liepājā gaidāma cīņa par „Drosmes skrējiena” 2019. gada sezonas kopvērtējuma uzvarētājiem.

15.08.2019 12:38 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Notiek „Ghetto Basket” Pro komandu finālsacensības
„Ghetto Basket” 11. sezonas turpinājumā ceturtdien, 15. augustā, Rīgā, Grīziņkalnā sešu valstu – Latvijas, Lietuvas, Polijas, Krievijas, Zviedrijas un Ungārijas – kopumā 24 komandas sacentīsies „Quest” sērijas finālā, pretendējot uz galveno balvu – ceļazīmi uz Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) 3x3 basketbola Pasaules tūres posmu Debrecenā (Ungārija) 27. un 28. augustā.

15.08.2019 10:38 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Grīziņkalnā notiks „Ghetto Football” ielu futbola turnīrs
„Ghetto Football” devītās sezonas turpinājumā trešdien, 14. augustā, Rīgā, Grīziņkalnā notiks trīs pret trīs ielu futbola nozīmīgākais starptautiskais turnīrs „Ghetto Champions League 2019 by Ghetto Football”, kurā Latvijas labākās astoņas komandas konkurēs ar viesiem no sešām valstīm – Beļģijas, Krievijas, Spānijas, Lietuvas, Vācijas un Brazīlijas.

12.08.2019 14:34 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Turnīrā „Krastu mačs” sacentīsies bumbas triekšanā grozā no augšas

Jau pavisam drīz, 17. un 18. augustā, laukumā pie Kongresu nama Rīgas svētku un Ostas svētku ietvaros notiks desmitais diennakts basketbola turnīrs „Krastu mačs”. Līdztekus nervus kutinošām basketbola spēlēm un plašai muzikālai programmai norisināsies arī dažādas atrakcijas un basketbola konkursi, kuros startēs ne vien pašmāju labākie basketbolisti, bet arī dalībnieki no dažādām pasaules valstīm sacentīsies bumbas triekšanā grozā no augšas, to skaitā viens no šī brīža spilgtākajiem „dankeriem” Isaija Rivera (Isaiah Rivera) no Puertoriko.


09.08.2019 13:09 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Notiks amatieru turnīri, gatavojoties „Rīgas pludmales volejbola nedēļai” Doma laukumā
„Rīgas pludmales volejbola nedēļa”, ka šogad notiks no 28. līdz 30. augustam, nav tikai pludmales volejbola svētki, kuros var tikties ar Latvijas un pasaules atzītajiem pludmales volejbolistiem un vērot viņu spēles, bet arī iespēja amatieriem izbaudīt spēli prožektoru gaismā pašā pilsētas sirdī.

09.08.2019 12:56 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Rīgas svētkos būs iespēja piedalīties aktīvās atpūtas un sporta aktivitātēs
Rīgas svētkos, kas risināsies no 16. līdz 18. augustam, iedzīvotājiem būs iespēja iesaistīties un apmeklēt daudzveidīgas aktīvās atpūtas un sporta aktivitātes, tostarp tradicionālo diennakts basketbola turnīru „Krastu mačs”, airēšanās svētkus „Nāc un airē!”, starptautiskās suņu adžiliti sacensības, Rīgas kausa izcīņas sacensības burāšanā, kā arī vairākas līdz šim nebijušas aktivitātes. Pirmo reizi svētku laikā notiks Rīgas brīvostas sup festivāls „SUPiāde” un „Pludmales spēles”.

07.08.2019 08:41 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Turnīrs „Krastu mačs” notiks desmito reizi, dalībnieki apvienos spēkus labdarības iniciatīvā
Klātesot basketbola cienītājiem un virknei sabiedrībā zināmu sporta draugu, noskaidroti desmitā diennakts basketbola turnīra „Krastu mačs” dalībnieki. Šogad cīņā par turnīra ceļojošo kausu Daugavas labā un kreisā krasta komandu rindās plecu pie pleca sacentīsies arī populāri mūziķi, aktieri, politiķi un sportisti. Šī būs pirmā reize, kad turnīra ietvaros dalībnieki apvienos spēkus labdarības iniciatīvā „Spēlē. Dzīvo. Droši”.

05.08.2019 16:34 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Rīgas pašvaldības policijas komanda dosies uz sporta spēlēm Ķīnā
Jau astoto gadu Rīgas pašvaldības apvienotā policijas komanda sevi izaicinās dažādās disciplīnās un godam pārstāvēs Rīgu 18. Pasaules policistu un ugunsdzēsēju sporta spēlēs, kas šogad norisināsies Ķīnā,  Chendu pilsētā no 8. līdz 20. augustam.

01.08.2019 15:07 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Norisināsies Ziemeļeiropas lielākais šaha festivāls «RTU Open 2019»
No 3. līdz 11. augustam Rīgā norisināsies Ziemeļeiropā lielākais starptautiskais šaha festivāls «RTU Open 2019», pulcējot gan šaha spēles lielmeistarus, gan amatierus. Līdztekus pieredzējušu lielmeistaru veikumam šogad būs iespējams sekot līdzi arī divpadsmitgadīgā indieša Gukeša D. (Gukesh D) – pasaulē otrā jaunākā šaha lielmeistara – spēlei. Starptautisko šaha festivālu rīko Rīgas Tehniskā universitāte (RTU).

31.07.2019 12:02 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Rīdzinieki piedalīsies Jauniešu spēlēs Dānijā
Rīgas Sporta nakts – noslēdz vasaru sportiski
Aicina pieteikties “Drosmes skrējiena” 3. posmam Biķernieku trasē
4.augustā Āgenskalnā norisināsies orientēšanās svētki
Sporta centrā „Kleisti” notiks Pasaules kausa izcīņas posms jāšanas sportā šķēršļu pārvarēšanā
Sākas dalībnieku reģistrācija „BeActive Pludmales spēlēm”
13. un 14. jūlijā Beach Box ELKOR pludmales stadionā notiks tautu vienojošs turnīrs „VASARAS tautas kauss pludmales volejbolā”
Rīgas jaunie sportisti par medaļām cīnīsies VIII Latvijas Jaunatnes Olimpiādē
Aicina piedalīties Lielajā Rīgas xRace piedzīvojumā un nakts rogainingā
Aicina iesniegt pieteikumus Rīgas sportistu atbalstam olimpiskajos sporta veidos

Rīgas domes vadība apseko Salu tilta un Krasta ielas būvniecības darbu gaitu
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi