Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
08.12.2019
Palīdzības sistēma
Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
Vārda dienas svin:
Gunārs, Gunis, Vladimirs
Valūtas kursi
GBP: 0,8445
RUB: 70,7441
USD: 1,1094
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas  
Kategorija : Rīgas domē
Izsludināts atklāts konkurss par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Rīgā
Rīgas domes Mājokļu un vides departaments ir nosūtījis Iepirkumu uzraudzības birojam publicēšanai dokumentus par atklāto konkursu sadzīves atkritumu apsaimniekošanai Rīgā. Konkursa nolikums ir sagatavots atbilstoši 29.11.2019. apstiprinātajiem saistošajiem noteikumiem Nr.87 „Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Rīgas pilsētā. Pretendenti savus priekšlikumus varēs iesniegt līdz 2020. gada 16. janvārim.

05.12.2019 15:13 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Notiks O.Burova preses brīfings
Šodien, plkst. 14.10 Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs preses brīfingā paudīs viedokli par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pausto par Rīgas domes darbu un iespējamo pašvaldības darba pārtraukšanu.

04.12.2019 13:07 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
O.Burovs: Braukšanas maksas atvieglojumi sabiedriskajā transportā joprojām ir un būs galvaspilsētas prioritāte
“Kā jau vairākkārt esmu paudis, maksas atvieglojumi sabiedriskajā transportā ir mūsu prioritāte. Šajā ziņā nekas nav mainījies, tas joprojām ir gan mans, gan partijas “Gods kalpot Rīgai!” uzstādījums,” uzsver Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs.

04.12.2019 10:59 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Rīgas dome: nepiekrītam VARAM rosinājumam atļaut pilsētā dedzināt atkritumus
Apstiprinot jaunos saistošos noteikumus par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Rīgā, Rīgas dome nepiekrita Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) ieteikumam un norādei, ka VARAM nesaskata pamatu aizliegt dedzināt nekompostējamos dārzu un parku atkritumus rudeņos un pavasaros, kad notiek teritoriju sakopšanas darbi.

03.12.2019 12:45 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Rīgas dome: MK rīkojuma projektā uzskaitīto pašvaldība jau ir realizējusi un nodrošina atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma nepārtrauktību
Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs ir nosūtījis Ministru Kabinetam (MK) un Vides un reģionālās attīstības ministrijai (VARAM) vēstuli, informējot, ka šodien MK darba kārtībai pievienotajā Rīkojuma projektā uzskaitītais, ko plānots uzdot pašvaldībai, jau ir izpildīts un tiek nodrošināta atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma nepārtrauktība.

03.12.2019 10:16 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Rīgas dome: pašvaldībā nav un nebūs atkritumu krīzes; visas nepieciešamās darbības pakalpojuma nepārtrauktības nodrošināšanai ir veiktas
Rīgā nav un nebūs krīzes saistībā ar atkritumu apsaimniekošanu, to šodien preses konferencē pauda Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs. Ne vienu dienu šogad nav bijusi situācija, ka paliek neizvesti sadzīves atkritumi, visiem iedzīvotājiem un juridiskajām personām tiek nodrošināts šis pakalpojums un runas par krīzi ir nevietā, uzsvēra domes priekšsēdētājs.

02.12.2019 16:55 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Notiks preses konference par atkritumu apsaimniekošanu Rīgā
Pirmdien, 2. decembrī plkst.14.00 Rīgas domē notiks prese konference, kurā pašvaldības vadība informēs par aktuālo atkritumu apsaimniekošanas jomā pilsētā.

02.12.2019 12:54 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieku ievēl Druvi Kleinu
Rīgas domes deputāti piektdien, 29. novembrī, par Rīgas domes priekšsēdētāja otro vietnieku ievēlēja deputātu bloka “Rīgai!” pārstāvi Druvi Kleinu. Par D.Kleinu balsoja 32 deputāti, pret bija 17 domnieki.

29.11.2019 20:26 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Rātsnama fasādi izgaismos Apvienoto Arābu Emirātu valsts karoga krāsās
Saistībā ar Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) valsts svētkiem no pirmdienas, 2. decembra, plkst. 16.00 līdz otrdienas, 3. decembra, plkst. 8.00 Rātsnama fasāde tiks izgaismota AAE valsts karoga krāsās.

29.11.2019 11:43 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
O.Burovs: Rīgas namu pārvaldnieka 8500 klienti varēs turpināt izmantot ūdens patēriņa skaitītāju lapiņas un saņems tās kopā ar rēķiniem
Ņemot vērā, ka jaunā ūdens skaitītāju rādījumu nodošana sistēmas ieviešana no SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) bija ne pārāk veiksmīga, turpmāk RNP 8 500 klientiem, kuri izvēlējušies ūdens patēriņa skaitītāju (ŪPS) rādījumu iesniegšanai izmantot papīra lapiņas, tās atkal tiks iekļautas rēķinos.

29.11.2019 10:44 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
O.Burovs: SIA “Tirdzniecības nams Latgales priekšpilsēta” līdz 13.janvārim jāatbrīvo Centrāltirgus teritorija
Rīgas domes priekšsēdētājs ar Ķīnas vēstnieku vienojas par ciešāku sadarbību tirdzniecības jomā
Oļegs Burovs: Līdz 28.novembrim pašvaldības uzņēmumam “Rīgas Centrāltirgus” jāiesniedz plāns par līguma laušanu ar SIA “Tirdzniecības nams Latgales priekšpilsēta”; Rīgas pilsētas Būvvaldei jāsniedz skaidrojumi par Gogoļa laukuma paviljonu darbību pēc iztecējušā ekspluatācijas termiņa
Rīgas domes priekšsēdētājs ar Pierīgas pašvaldībām vienojas par kopīgu nostāju mobilitātes un pasažieru pārvadājumu jautājumā
Rīgas domes priekšsēdētājs tiksies ar Pierīgas pašvaldību vadītājiem
Par pašvaldības uzņēmumu “Rīgas Centrāltirgus”
Rīgas pašvaldības darbinieki iepazinās ar Trauksmes celšanas likuma praktisko piemērošanu
Rīgas pašvaldība izsludinājusi konkursu par atkritumu apsaimniekošanu pilsētā; veiks arī sarunu procedūru par pakalpojumu līdz konkursa rezultātiem
Rīgas pašvaldības darbinieki iepazīsies ar Trauksmes celšanas likuma praktisko piemērošanu
Rīgas mērs kopā ar pamatskolas “Rīdze” skolēniem un bērnu un jauniešu kori “Sono” dosies Ziemassvētku egļu meklējumos

Rīgā iededz svētku egli un sāk darboties Ziemassvētku tirdziņi
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi