Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
20.02.2020
Palīdzības sistēma
Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
Vārda dienas svin:
Smuidra, Smuidris, Vitauts
Valūtas kursi
GBP: 0,8315
RUB: 68,6245
USD: 1,0800
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas  
Kategorija : Frakciju paziņojumi un deputātu viedokļi
Nākamnedēļ Rīgā notiks diskusiju forums "Zaļā Rīga!"
Notiks sabiedrisks forums, kurā eksperti, sabiedrisko organizāciju pārstāvji un rīdziniek kopā ar politiķiem meklēs atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar zaļas ārtelpas nepieciešamību Rīgā.

28.01.2020 12:43 - Partijas “Latvijas attīstībai” Rīgas domes deputātu frakcija
Opoziconārs Bačkurs: Rīgā jāpārtrauc lobēt Ušakovam pietuvināto intereses
Nekavējoties jāaptur pretrunīgi vērtētais “Rīgas centrāltirgus” (RCT) darījums par rūpniecības tirgus nomu. Ar šādu aicinājumu pie Rīgas domes (RD) izpilddirektora un pilsētai piederošo kapitāldaļu turētāja Jura Radzeviča (GKR) vērsies galvaspilsētas opozīcijas deputāts Andris Bačkurs (frakcija “Latvijas attīstībai”).

14.01.2020 14:56 - Partijas "Latvijas attīstībai" Rīgas domes deputātu frakcija
Zeps: “Latvijas attīstībai” frakcija nepiedalīsies RD koalīcijas amatu pārdales un izrēķināšanās spēlītēs
Partijas “Latvijas attīstībai” (LA) Rīgas domes (RD) deputātu frakcijas deputāti neplāno piedalīties šodien sasauktajā RD Pilsētas attīstības komitejas sēdē, jo nevēlas iesaistīties valdošās koalīcijas bijušo un esošo biedru politiskās izrēķināšanās spēlītēs.

05.12.2019 13:02 - Partijas “Latvijas attīstībai” Rīgas domes deputātu frakcija
Zeps pieprasa Burovam skaidrojumu par kārtējām rokādēm Rīgas satiksmē, lūdz izvērtēt iespēju Kleinam turpināt pildīt kapitāldaļu turētāja pienākumus
Partijas “Latvijas attīstībai” (LA) Rīgas domes (RD) deputātu frakcijas vadītājs Viesturs Zeps pieprasījis RD priekšsēdētājam Oļegam Burovam skaidrojumu par pēkšņajām izmaiņām SIA “Rīgas satiksme” padomes sastāvā, kura šajā vasarā izvēlēta atklātā konkursā.

03.12.2019 12:08 - Partijas "Latvijas attīstībai" Rīgas domes frakcija
Pieprasa sasaukt ārkārtas komitejas sēdi par rīcības plānu sadzīves atkritumu sistēmas sakārtošanai Rīgā, vienlaikus, par krīzi atkritumu apsaimniekošanā pieprasīs uzņemties arī politisko atbildību
Partijas “Latvijas attīstībai” (LA) Rīgas domes (RD) frakcijas deputāts Ansis Ansbergs sagatavojis pieprasījumu ārkārtas Mājokļu un vides komitejas sēdes sasaukšanai, pieprasot Komitejas sēdes darba kārtībā iekļaut Mājokļu un vides departamenta ziņojumu par rīcības plānu atkritumu sistēmas sakārtošanai Rīgā, ievērojot Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra rīkojumā noteikto termiņu.

27.11.2019 09:36 - Partijas "Latvijas attīstībai" Rīgas domes frakcija
Rīgas domes Jaunās konservatīvās partijas frakcijas vadītāja vietnieks Valters Bergs, vēršas Iepirkumu uzraudzības birojā, kā arī Konkurences padomē, saistībā ar beidzamā laika Rīgas pašvaldības iestāžu iepirkumiem
Rīgas domes Jaunās konservatīvās partijas frakcijas vadītāja vietnieks Valters Bergs, vēršas Iepirkumu uzraudzības birojā, kā arī Konkurences padomē, saistībā ar beidzamā laika Rīgas pašvaldības iestāžu iepirkumiem.

26.11.2019 16:48 - Rīgas domes Jaunās konservatīvās partijas frakcija

Deputāti pārrunā zoodārza plānus un aktualitātes 2020.gadā
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi