Rīgas dome
Struktūrshēma un Nolikums
Budžets
Rīgas pašvaldības publiskais pārskats
Rīgas pilsētas pašvaldības pretkorupcijas stratēģija
Normatīvie akti un attīstības plānošanas dokumenti
Rīgas pilsētas pašvaldības Ētikas kodekss
Rīgas pilsētas pašvaldības Ētikas komisija
Saziņa ar pašvaldību
Rīgas domes konti
Noderīgas saites
Rātsnama kapela
Rīgas pilsētas kristīgo lietu padome
Sabiedrības līdzdalība
Namu apsaimniekotāji
Izsoles un Konkursi
Pašvaldības sludinājumi
Rīgas pilsētas īpašumi
Rīgas pašvaldības iepirkumi
Sadarbība ar NVO
Tiešraides
Darba sludinājumi
Pašvaldības īpašuma pārdošana
Pārvaldes uzdevumu deleģēšanas līgumi
Publiskojamā aktuālā informācija par kapitālsabiedrībām, kurās Rīgas pilsētas pašvaldībai ir līdzdalība
Rīgas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrības iznomā
Rīgas pašvaldības semināri un zinātniski praktiskās konferences
Rīgas attīstības programmas 2014.–2020.gadam Rīcības plāns un Investīciju plāns 2014.–2016.gadam
Tematiskie plānojumi un detālplānojumi
AS “Publisko aktīvu pārvaldītājs Possessor (Privatizācijas aģentūra)” paziņojumi
Paaugstinātas bīstamības objektu civilās aizsardzības plāni
Rīgas domes Pieminekļu padome
Rīgas pilsētas Vēlēšanu komisijas informācija
Pētījumi
Rīgas pilsētas pašvaldības Personas datu aizsardzības politika
Niklāvs, Nikolajs, Niks, Nikola
  Pašvaldība / Rīgas pašvaldības semināri un zinātniski praktiskās konferences

Rīgas pašvaldības zinātniski praktiskās konferences „Pašvaldība – publisko pakalpojumu sniedzējs” materiāli (2013. g.)

Atklāšanas prezentācija

Eva Upīte, Valsts kancelejas direktora vietniece valsts pārvaldes un cilvēkresursu attīstības jautājumos, Valsts pārvaldes attīstības departamenta vadītāja. „Vai tas, ko valsts pārvalde sniedz, un tas ko klients vēlās - ir viens un tas pats?”

Aivars Draudiņš, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, Publisko pakalpojumu departamenta direktors.
„Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide”

M.iur. Juris Radzevičs, Rīgas pilsētas izpilddirektors.
„Pašvaldības pakalpojumu pilnveidošana: Rīgas pašvaldības pieeja”

M.iur. Jānis Endziņš, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras valdes priekšsēdētājs. „Publisko pakalpojumu likuma projekts”

M.iur. Sergejs Novikovs, Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centra vadītājs.„Sadarbība – panākumu atslēga pakalpojumu attīstībai”

Ilze Auliciema, Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centra metodikas nodaļas vadītāja.„Vienota pakalpojumu pārvaldība Rīgas pašvaldībā: problēmas un izaicinājumi”

Dr.oec. Andra Feldmane, Latvijas Pašvaldību savienība, padomniece uzņēmējdarbības jautājumos.„Pašvaldības komercdrabības iespējas efektīvu publisko pakalpojumu sniegšanā”

M.sc.soc. Gunta Liepa, Latvijas Pašvaldību mācību centra direktore.„Pašvaldības darbinieku - pakalpojumu sniedzēju zināšanas: izaicinājumi un risinājumi”

Lauris Kudiņš, Rīgas Pašvaldības policijas, Administratīvās pārvaldes priekšnieka p.i. „Sabiedriskās kārtības un personu drošības pasākumu realizācija, kontrole un pilnveidošana”

Inguss Vircavs, Rīgas Būvaldes vadītājs.„Pakalpojumu pilnveidošana Rīgas pilsētas būvvaldē”

Ēriks Zēģelis, Rīgas domes Informācijas tehnoloģiju centra direktors. „Pašvaldības pakalpojumi elektroniskajā vidē”

Nauris Bloks, IS drošības pārvaldnieks.„Rīgas satiksme elektroniskajā vidē”

M.iur. Aigars Evardsons, Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centra vecākais eksperts. „Pretkorupcijas pasākumi, to kontrole un pilnveidošana, publiskajos pakalpojumos Rīgas pašvaldībā”

Rīgā iededz svētku egli un sāk darboties Ziemassvētku tirdziņi

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.