18.09.2019
Struktūrshēma un Nolikums
Budžets
Rīgas pašvaldības publiskais pārskats
Rīgas pilsētas pašvaldības pretkorupcijas stratēģija
Normatīvie akti un attīstības plānošanas dokumenti
Rīgas pilsētas pašvaldības Ētikas kodekss
Rīgas pilsētas pašvaldības Ētikas komisija
Saziņa ar pašvaldību
Rīgas domes konti
Noderīgas saites
Rātsnama kapela
Rīgas pilsētas kristīgo lietu padome
Sabiedrības līdzdalība
Namu apsaimniekotāji
Izsoles un Konkursi
Pašvaldības sludinājumi
Rīgas pilsētas īpašumi
Rīgas pašvaldības iepirkumi
Sadarbība ar NVO
Tiešraides
Darba sludinājumi
Pašvaldības īpašuma pārdošana
Pārvaldes uzdevumu deleģēšanas līgumi
Publiskojamā aktuālā informācija par kapitālsabiedrībām, kurās Rīgas pilsētas pašvaldībai ir līdzdalība
Rīgas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrības iznomā
Rīgas pašvaldības zinātniski praktiskās konferences
Rīgas attīstības programmas 2014.–2020.gadam Rīcības plāns un Investīciju plāns 2014.–2016.gadam
Tematiskie plānojumi un detālplānojumi
AS “Publisko aktīvu pārvaldītājs Possessor (Privatizācijas aģentūra)” paziņojumi
Paaugstinātas bīstamības objektu civilās aizsardzības plāni
Rīgas domes Pieminekļu padome
Rīgas pilsētas Vēlēšanu komisijas informācija
Pētījumi
Rīgas pilsētas pašvaldības Personas datu aizsardzības politika
Alita, Elita, Liesma
  Pašvaldība / Rīgas pašvaldības zinātniski praktiskās konferences

Rīgas pašvaldības zinātniski praktiskās konferences „Laba pārvaldība. Vīzija un realitāte” materiāli (2012.g.)

Mg.sc.soc. Jaroslavs Streļčenoks, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieks. „Konstatētie pārkāpumi un korupcijas novēršanas pasākumi pašvaldībā”

Dr.sc.pol. Iveta Reinholde, Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes Politikas zinātnes nodaļas asociētā profesore. „Pārvaldības daudzās dimensijas”

Mg.iur. Artis Stucka, Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes pasniedzējs. „Iedzīvotāju līdzdalības formas pašvaldības lēmumu pieņemšanā”

Mg.iur. Iveta Kažoka, Sabiedriskās politikas centra „Providus” pētniece. „Mūsdienīgi e-risinājumi un e-konsultācijas labākai pārvaldei”