18.09.2019
Struktūrshēma un Nolikums
Budžets
Rīgas pašvaldības publiskais pārskats
Rīgas pilsētas pašvaldības pretkorupcijas stratēģija
Normatīvie akti un attīstības plānošanas dokumenti
Rīgas pilsētas pašvaldības Ētikas kodekss
Rīgas pilsētas pašvaldības Ētikas komisija
Saziņa ar pašvaldību
Rīgas domes konti
Noderīgas saites
Rātsnama kapela
Rīgas pilsētas kristīgo lietu padome
Sabiedrības līdzdalība
Namu apsaimniekotāji
Izsoles un Konkursi
Pašvaldības sludinājumi
Rīgas pilsētas īpašumi
Rīgas pašvaldības iepirkumi
Sadarbība ar NVO
Tiešraides
Darba sludinājumi
Pašvaldības īpašuma pārdošana
Pārvaldes uzdevumu deleģēšanas līgumi
Publiskojamā aktuālā informācija par kapitālsabiedrībām, kurās Rīgas pilsētas pašvaldībai ir līdzdalība
Rīgas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrības iznomā
Rīgas pašvaldības zinātniski praktiskās konferences
Rīgas attīstības programmas 2014.–2020.gadam Rīcības plāns un Investīciju plāns 2014.–2016.gadam
Tematiskie plānojumi un detālplānojumi
AS “Publisko aktīvu pārvaldītājs Possessor (Privatizācijas aģentūra)” paziņojumi
Paaugstinātas bīstamības objektu civilās aizsardzības plāni
Rīgas domes Pieminekļu padome
Rīgas pilsētas Vēlēšanu komisijas informācija
Pētījumi
Rīgas pilsētas pašvaldības Personas datu aizsardzības politika
Alita, Elita, Liesma
  Pašvaldība / Sabiedrības līdzdalība

Paziņojums par Skanstes apkaimes teritorijas lokālplānojuma redakcijas pilnveidošanu

Pamatojoties uz Rīgas domes 21.04.2015. lēmumu Nr.2492 „Par Skanstes apkaimes teritorijas lokālplānojuma redakcijas nodošanu pilnveidošanai atbilstoši institūciju atzinumiem un publiskās apspriešanas rezultātiem”, tiks veikta lokālplānojuma redakcijas pilnveidošana.

Skanstes apkaimes teritorijas lokālplānojuma redakcijas publiskā apspriešana notika no 20.11.2014. līdz 22.12.2014. un tās laikā tika organizētas divas sanāksmes – 27.11.2014. iedzīvotājiem, nevalstisko organizāciju pārstāvjiem un citiem interesentiem un 01.12.2014. profesionālo organizāciju pārstāvjiem. Par lokālplānojuma redakciju publiskās apspriešanas laikā tika saņemti 37 privātpersonu priekšlikumi un iebildumi. Priekšlikumi ir izvērtēti un apkopoti „Pārskatā par privātpersonu priekšlikumiem un iebildumiem”.

Turpmākā Skanstes apkaimes teritorijas lokālplānojuma izstrādes laikā tiks veiktas korekcijas un papildinājumi lokālplānojuma risinājumos, ņemot vērā institūciju sniegtos atzinumus un publiskās apspriešanas laikā saņemtos privātpersonu priekšlikumus un iebildumus. Tādējādi izstrādes gaitā var tikt precizēts iesniegto privātpersonu priekšlikumu un iebildumu izvērtējums.

Skanstes apkaimes teritorijas lokālplānojuma pilnveidotā redakcija tiks atkārtoti nodota publiskai apspriešanai š.g. rudenī.

Pārskats par privātpersonu priekšlikumiem un iebildumiem
Pārskats par institūciju atzinumiem

Paziņojums publicēts: 24.04.2015.

Rīgas mērs Oļegs Burovs tiekas ar Baltkrievijas vēstnieku Latvijā Vasīliju Markoviču