18.09.2019
Struktūrshēma un Nolikums
Budžets
Rīgas pašvaldības publiskais pārskats
Rīgas pilsētas pašvaldības pretkorupcijas stratēģija
Normatīvie akti un attīstības plānošanas dokumenti
Rīgas pilsētas pašvaldības Ētikas kodekss
Rīgas pilsētas pašvaldības Ētikas komisija
Saziņa ar pašvaldību
Rīgas domes konti
Noderīgas saites
Rātsnama kapela
Rīgas pilsētas kristīgo lietu padome
Sabiedrības līdzdalība
Namu apsaimniekotāji
Izsoles un Konkursi
Pašvaldības sludinājumi
Rīgas pilsētas īpašumi
Rīgas pašvaldības iepirkumi
Sadarbība ar NVO
Tiešraides
Darba sludinājumi
Pašvaldības īpašuma pārdošana
Pārvaldes uzdevumu deleģēšanas līgumi
Publiskojamā aktuālā informācija par kapitālsabiedrībām, kurās Rīgas pilsētas pašvaldībai ir līdzdalība
Rīgas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrības iznomā
Rīgas pašvaldības zinātniski praktiskās konferences
Rīgas attīstības programmas 2014.–2020.gadam Rīcības plāns un Investīciju plāns 2014.–2016.gadam
Tematiskie plānojumi un detālplānojumi
AS “Publisko aktīvu pārvaldītājs Possessor (Privatizācijas aģentūra)” paziņojumi
Paaugstinātas bīstamības objektu civilās aizsardzības plāni
Rīgas domes Pieminekļu padome
Rīgas pilsētas Vēlēšanu komisijas informācija
Pētījumi
Rīgas pilsētas pašvaldības Personas datu aizsardzības politika
Alita, Elita, Liesma
  Pašvaldība / Sabiedrības līdzdalība

Paziņojums par AS „B.L.B. BALTIJAS TERMINĀLS” naftas produktu pārkraušanas un uzglabāšanas termināla rekonstrukcijas un tumšo naftas produktu noliešanas no dzelzceļa vagoncisternām estakādes būvniecības Ezera ielā 22, Rīgā ietekmes uz vidi novērtējuma ziņojuma iesniegšanu Vides pārraudzības valsts birojā atzinuma saņemšanai

Paredzētās darbības nosaukums: Naftas produktu pārkraušanas un uzglabāšanas termināla rekonstrukcija un tumšo naftas produktu noliešanas no dzelzceļa vagoncisternām estakādes būvniecība (AS „B.L.B. Baltijas termināls”)

Ierosinātājs: AS „B.L.B. BALTIJAS TERMINĀLS” (Reģ. Nr. 40003188572, adrese: Ezera iela 22, Rīga, LV-1034).

Informācija par IVN procedūru: Vides pārraudzības valsts biroja lēmums Nr. 124 par IVN procedūras piemērošanu pieņemts 2013. gada 19. aprīlī, IVN programma izsniegta 2013. gada 8. augustā. „Naftas produktu pārkraušanas un uzglabāšanas termināļa rekonstrukcijas un tumšo naftas produktu noliešanas no dzelzceļa vagoncisternām estakādes būvniecības ietekmes uz vidi ziņojums” sagatavots 2014. gada februārī, un no 2014. gada 26. februāra līdz 2014. gada 28. martam notika IVN ziņojuma sabiedriskā apspriešana. Ziņojuma sabiedriskās apspriešanas sanāksme notika 2014. gada 10. martā plkst. 17.00 Rīgas Brīvostas pārvaldē Rīgā, Kalpaka bulvārī 12. Precizēts ziņojums iesniegts Vides pārraudzības valsts birojā 2017. gada 2. februārī.

Aktuālā ziņojuma versija iesniegta Vides pārraudzības valsts birojā 2017. gada 27. aprīlī

Ziņojuma sagatavotājs: SIA Estonian, Latvian & Lithuanian Environment

Ar ziņojumu var iepazīties: interneta vietnes www.environment.lv sadaļā “Jaunumi”.

Publicēts: 02.05.2017.

Rīgas mērs Oļegs Burovs tiekas ar Baltkrievijas vēstnieku Latvijā Vasīliju Markoviču