19.08.2019
Struktūrshēma un Nolikums
Budžets
Rīgas pašvaldības publiskais pārskats
Rīgas pilsētas pašvaldības pretkorupcijas stratēģija
Normatīvie akti un attīstības plānošanas dokumenti
Rīgas pilsētas pašvaldības Ētikas kodekss
Rīgas pilsētas pašvaldības Ētikas komisija
Saziņa ar pašvaldību
Rīgas domes konti
Noderīgas saites
Rātsnama kapela
Rīgas pilsētas kristīgo lietu padome
Sabiedrības līdzdalība
Namu apsaimniekotāji
Izsoles un Konkursi
Maksātnespējas administratoru paziņojumi
Pašvaldības sludinājumi
Rīgas pilsētas īpašumi
Rīgas pašvaldības iepirkumi
Sadarbība ar NVO
Tiešraides
Darba sludinājumi
Pašvaldības īpašuma pārdošana
Pārvaldes uzdevumu deleģēšanas līgumi
Publiskojamā aktuālā informācija par kapitālsabiedrībām, kurās Rīgas pilsētas pašvaldībai ir līdzdalība
Rīgas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrības iznomā
Rīgas pašvaldības zinātniski praktiskās konferences
Rīgas attīstības programmas 2014.–2020.gadam Rīcības plāns un Investīciju plāns 2014.–2016.gadam
Tematiskie plānojumi un detālplānojumi
AS “Publisko aktīvu pārvaldītājs Possessor (Privatizācijas aģentūra)” paziņojumi
Paaugstinātas bīstamības objektu civilās aizsardzības plāni
Rīgas domes Pieminekļu padome
Rīgas pilsētas Vēlēšanu komisijas informācija
Pētījumi
Rīgas pilsētas pašvaldības Personas datu aizsardzības politika
Imanta, Melānija
  Pašvaldība / Izsoles un Konkursi

Paziņojums par Hidrotehniskās būves (stacionārās piestātnes) un ūdens teritoriju peldlīdzekļu (Pilsētas kanālā, posmā no Krišjāņa Barona ielas līdz 13.janvāra ielai, Rīgā) izsoles tiesību ieguvēja maiņu

Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta Nomas tiesību izsoles komisija (turpmāk – Komisija) informē, ka SIA “Boat rent” ir zaudējusi tiesības slēgt nomas līgumu par tiesībām nomāt hidrotehnisko būvi (stacionāro piestātni) un ūdens teritoriju peldlīdzekļu, kas izmantojami pasažieru komercpārvadājumiem, pietauvošanai un rekreācijai Pilsētas kanālā posmā no Krišjāņa Barona ielas līdz 13.janvāra ielai, Rīgā, ar kopējo platību 335.00 m2.

Atbilstoši 07.12.2018. Izsoles nolikuma 12.5. apakšpunktam Komisija aicina SIA “AV Ships kompani” slēgt nomas līgumu par tiesībām uz 5 gadiem nomāt hidrotehnisko būvi (stacionāro piestātni) un ūdens teritoriju peldlīdzekļu, kas izmantojami pasažieru komercpārvadājumiem, pietauvošanai un rekreācijai (rakstiski saskaņojot ar Iznomātāju) Pilsētas kanālā, posmā no Krišjāņa Barona ielas līdz 13.janvāra ielai, Rīgā, ar kopējo platību 335.00 m2 par EUR 6977.60 (seši tūkstoši deviņi simti septiņdesmit septiņi euro un 60 centi) (bez PVN) mēnesī.

Publicēts: 12.06.2019.

Rīgas domes vadība apseko Salu tilta un Krasta ielas būvniecības darbu gaitu