Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
15.07.2020
Palīdzības sistēma
Preses relīzes
Tiešraides - domes sēdes, videočati u.c.
Fotogalerija
Vārda dienas svin:
Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks
Valūtas kursi
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Medijiem / Rīgas pašvaldības portāla RSS kanāls  

Rīgas pašvaldības portāla RSS kanāls

Kas ir RSS?

RSS (Pilns lapas kopsavilkums, angliski Rich Site Summary) ir datu sūtišanas formāts, ar kura palīdzību tiek piegādāts regulāri mainīgs tīmekļa saturs. Daudzi ziņu, emuāru un cita satura publicētāji interneta vidē apkopo savus rakstus RSS plūsmā un izplata tos visiem, kas to vēlas saņemt. Parasti RSS plūsma sastāv no ziņojuma virsraksta, īsas anotācijas un informācijas par ziņojuma autoru un publicēšanas datumu. Jaunākajās versijās ziņojumiem var tikt pievienoti arī attēli.

Kādēļ izmantot RSS?

RSS izmantošana ļauj viegli saņemt informāciju par jaunāko saturu iecienītajās mājas lapās. Tas nozīmē, ka atkrīt nepieciešamība apmeklēt katru lapu atsevišķi. Tiek saglabāts apmeklētāja privātums, jo nav nepieciešamības parakstīties uz ziņām ar e-pasta adresi.

Kas nepieciešams, lai lasītu RSS plūsmu?

RSS plūsmu lasītāji/uzkrājēji darbojas kā individuāli rakstu arhīvi. Tie, ar lietotāja norādītu intervālu, automātiski pieslēdzas ziņu avotam un ielasa izvēlēto RSS plūsmu, uzkrājot publicēto informāciju. RSS plūsmu lasītāji mūsdienās jau ir iekļauti interneta un e-pastu pārlūkprogrammās, kā arī ir pieejami mobilās ierīcēs ar interneta pieslēgumu.Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi